Меню
+38 (032) 294-80-65 +38 (067) 414-23-44 Україна, Львів, вул. Клепарівська, 18 (на території Львівської пивоварні)
Facebook Instagram Tripadvisor

Зараз зачинено

Відчиняється о 11.00 у Чт

EN
Головна Про музей

Про музей

Пам’ятка пивоварних традицій Львова

Історія музею

Однією з найважливіших сторінок в історії пива на Заході України стала поява першої промислової броварні 1715 року, яка і заснувала культуру споживання цього напою як певної традиції у Львові.

Саме вона стала одним з найбільших виробників пива в Австро-Угорської імперії, а незабаром - увійшла в трійку броварень і збільшила кількість поціновувачів кращого смаку і технологій приготування.

Експонати

Інтерактивні експонати музею надають відвідувачам унікальну можливість на один день відчути себе знавцем історії пивоваріння і стати її частиною не просто на словах, а відчути все це на собі під час захоплюючої екскурсії.

Пивоваріння

На другому поверсі експозиції всі бажаючі можуть поспостерігати за процесом варки напою в чанах, а також розглянути і навіть спробувати основні інгредієнти з яких складається пиво.

Тільки на території музею пивоваріння ви можете знайти більше ніж тисячу екземплярів, які розкажуть вам про легенди пивоваріння та занурять вас в атмосферу створення нових рецептів і пошуку ідеальних смаків.

Дегустація

І, щоб закріпити враження від побаченого в просторі музею пивоваріння у Львові - кожному відвідувачу пропонують продегустувати сет.

Він складається з чотирьох основних сортів пива, які були розроблені кращими пивоварами і експертами своєї справи, а ми пропонуємо доповнити його набором з сезонних новинок і закусок.