Меню
+38 (032) 294-80-65 +38 (067) 414-23-44 Україна, Львів, вул. Клепарівська, 18 (на території Львівської пивоварні)
Facebook Instagram Tripadvisor

Зараз зачинено

Відчиняється о 11.00 у Чт

EN
Головна Оренда

Оренда

Арт-простір Понад 300 гостей

Конференц-зал 120 гостей

Бізнес зал 60 гостей

Арт-простір

Львів – культурна столиця України. Тут розмови точаться про книги, каву, шоколад і, звичайно, пиво. Відкриття сучасного музейно-культурного комплексу стало справжньою подією в житті міста Лева.

Музейно-культурний комплекс знаходиться в історичному центрі Львова та є епіцентром культурних подій міста. Тут відбуваються концерти, конференції, презентації, тимбілдінги, семінари, переговори.

Комплекс «Львіварня» люб'язно надає в оренду арт-простір. Це місце з великим потенціалом можливостей щодо проведення масових заходів.

Особливості арт-простору

Локація займає один поверх комплексу «Львіварня». Вона створена для підтримки талантів початківців та знаменитих фотографів, письменників, художників. Експозиція регулярно оновлюється.

Арт-простір вільно вміщує до 350 гостей. Обладнаний потужною звуковою апаратурою, є рухомий екран. Високотехнологічне обладнання дозволяє проведення важливих заходів з високою якістю звуку і зображення.

Для зручності присутніх, у залі з лаконічним дизайном у стилі лофт є м'які пуфи, бездротовий швидкісний Інтернет, кулери з водою, кондиціонери. Креативний дизайн музейного комплексу "Львіварня", який претендує на звання культурного центру Львова, створено українською командою.

На окрему увагу заслуговує стеля з дерев'яних клепок, на створення яких пішло понад тисяча пивних бочок. 

Орендувати арт-простір та інші приміщення музею можна за найвигіднішими умовами.

У затишному барі музейного комплексу всі охочі можуть скуштувати різні сорти пива та легкі пивні закуски. Візитівка львівської пивоварні – дегустаційний сет, який складається з 4х сортів пива, задовільнить смак будь-якого гурмана. Пивний сомельє люб’язно познайомить гостей з смаковими особливостями кожного сорту та допоможе обрати закуски до них.

Як орендувати арт-простір?

Якщо ви шукаєте місце для проведення конференцій, презентацій, бізнес-зустрічей, перемовин та інших заходів, арт-простір музейно-культурного комплексу «Львіварня» - гарне рішення. 

Вільні дати

У разі оренди комплексу цілком, дегустаційна зала «Львіварні» працюватиме лише для ваших гостей. Відпочинок у невимушеній атмосфері зали допоможе закріпити ділові знайомства та розслабитися після напруженої роботи.

У залах «Львіварні» ви зможете влаштувати заходи будь-якого формату й вільно розмістити до 500 гостей. Для їх затишку та комфорту зали облаштовано м’якими пуфами, кулерами з водою та швидкісним Wi-Fi. Сучасні, комфортабельні та технічно оснащені приміщення забезпечать максимальну ефективність зустрічей або навчання. Світлі, сучасні приміщення та загальна атмосфера комплексу залишать незабутні враження у ваших гостей. Для бронювання звертайтесь за номерами: +38 (032) 294-80-65, +38 (067) 414-23-44