Меню
+38 (032) 294-80-65 +38 (067) 414-23-44 Україна, Львів, вул. Клепарівська, 18 (на території Львівської пивоварні)
Facebook Instagram Tripadvisor

Зараз зачинено

Відчиняється о 11.00 у Чт

EN
Головна Дегустаційний зал

Дегустаційний зал

Де пиво вариться, там воно й найкраще смакує

Дегустація

Сет фірмових сортів є візитівкою Львіварні. Після дегустації гості завжди повертаються за вподобаним смаком. Наш пивний сомельє познайомить з кожним і допоможе визначити ваш улюблений напій, який ви за бажанням можете придбати.

Сорти дегустаційного сету

150 мл 4 сорти

«Львівське 1715» - це світле пиво з чистим солодовим смаком та приємною хмельовою гіркотою, що доповнений легким фруктовим ароматом, яке стане справжнім відкриттям для усіх любителів класики та стародавніх традицій.

«Львівське Білий Лев Пшеничне» – це пшеничне пиво, яке виготовляється з додаванням пшеничного солоду та хмелю. Відрізняється своїм м'яким смаком та чистим солодовим ароматом. 

«Львівське Веселий Батяр» - спеціальне пиво із м’яким смаком пшеничного солоду та легкою хмельовою гіркотою з присмаком прянощів в поєднанні з фруктово-квітковим післясмаком і солодкуватим відтінком, що доповнений легким фруктовим та пряним ароматом.

«Львівське Дункель» - це пиво, яке завдяки технології обсмажування солоду відрізняється вираженим карамельним смаком в поєднанні з приємною хмельовою гіркотою з легким солодкуватим присмаком. 

Надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров’я