Menu
+38 (032) 294-80-65 +38 (067) 414-23-44 Ukraine, Lviv, Kleparivska St.18 (on the territory of Lviv Brewery)
Facebook Instagram Tripadvisor

It`s closed now

Opens at 11.00 Th

UA
Home Blog ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ КОРПОРАТИВУ
25 November 2021

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ КОРПОРАТИВУ

Головна умова будь-якої гарної вечірки – правильне місце. Комфорт та святкова атмосфера корпоративу залежить від обраного приміщення. У вирішенні цього питання допоможе музейно-культурний комплекс «Львіварня», який розташований в історичному центрі Львова.

Оренда приміщень під корпоративи: свято на будь-який смак

На третьому поверсі музейно-культурного комплексу «Львіварня» є три відповідні локації для корпоративних вечірок:

-Арт-простір. Зал розрахований на 350 гостей. Обладнаний рухомим екраном, потужною звуковою апаратурою. Дизайн у стилі лофт. Для зручності гостей є м'які пуфи, швидкісний Wi-Fi.

-Конференц-зал. Світла та простора аудиторія, розрахована на 120 гостей. Тут можна усамітнитися зі своїм колективом, щоби ніякі зовнішні чинники не відволікали від спілкування.

-Бізнес-зал. Затишне приміщення розраховане на 60 гостей. Воно дозволяє залучити всіх присутніх до командного процесу, що особливо зручно, якщо корпоратив поєднаний із тимбілдингом.

На території комплексу «Львіварня» можна на вигідних умовах орендувати зал для корпоративу та розмістити до 500 осіб. Вартість оренди залежатиме від типу приміщення, тривалості оренди, дня тижня.

Незабутня атмосфера музейного комплексу залишить у пам'яті гостей світлі спогади. Також на території «Львіварні» є дегустаційна зала, де можна скуштувати різні сорти пива.

Вибір залу для корпоративу

Щоб захід відбувся на найвищому рівні, майданчик має відповідати вимогам:

комфортне розміщення гостей;

транспортна доступність локації;

привітний та професійний персонал.

Наш музейно-культурний комплекс радий надати приміщення, яке відповідатиме всім переліченим вимогам. Для інформації про оренду залу для корпоративу, вільних дат, телефонуйте за номером +38 (067) 414-23-44, +38 (032) 294-80-65.

Related articles