Menu
+38 (032) 294-80-65 +38 (067) 414-23-44 Ukraine, Lviv, Kleparivska St.18 (on the territory of Lviv Brewery)
Facebook Instagram Tripadvisor

It`s closed now

Opens at 11.00 Th

UA
Home Blog ОРЕНДА АРТ-ПРОСТОРУ
25 November 2021

ОРЕНДА АРТ-ПРОСТОРУ

Музейно-культурний комплекс знаходиться в історичному центрі Львова та є епіцентром культурних подій міста. Тут відбуваються концерти, конференції, презентації, тимбілдінги, семінари, переговори.

Комплекс «Львіварня» люб'язно надає в оренду арт-простір. Це місце з великим потенціалом можливостей щодо проведення масових заходів.

Особливості арт-простору

Локація займає один поверх комплексу «Львіварня». Вона створена для підтримки талантів початківців та знаменитих фотографів, письменників, художників. Експозиція регулярно оновлюється.

Арт-простір вільно вміщує до 350 гостей. Обладнаний потужною звуковою апаратурою, є рухомий екран. Високотехнологічне обладнання дозволяє проведення важливих заходів з високою якістю звуку і зображення.

Для зручності присутніх, у залі з лаконічним дизайном у стилі лофт є м'які пуфи, бездротовий швидкісний Інтернет, кулери з водою, кондиціонери. Креативний дизайн музейного комплексу "Львіварня", який претендує на звання культурного центру Львова, створено українською командою.

На окрему увагу заслуговує стеля з дерев'яних клепок. На створення пішло понад тисяча пивних бочок. 

Орендувати арт-простір та інші приміщення музею можна за найвигіднішими умовами.

У затишному барі музейного комплексу всі охочі можуть скуштувати різні сорти пива та легкі пивні закуски. Візитівка львівської пивоварні – дегустаційний сет класичних та лагерних сортів. З їхніми особливостями гостей люб'язно познайомить пивний сомельє, який також допоможе обрати закуски, що надають особливого смаку пінному напою.

Музей пивоваріння 

Це місце відповідає європейським тенденціям і має величезний потенціал. Розважальна функція гармонійно поєднана із освітньою.

Окрім масових заходів на території арт-простору, гості «Львіварні» можуть долучитися до процесу варіння пива на інших поверхах комплексу. Дізнатися, як пахне сушений хміль, побачити справжній бродильний резервуар, конвеєр з пивними пляшками та багато іншого.

Музей історії пивоваріння займає перший поверх “Львіварні”. Його створено відповідно до популярних світових тенденцій.

В Музеї є десять залів, кожна з яких присвячена ролі пінного хмільного напою в різні часи та епохи. Представлено понад тисячу експонатів, деякі з них – унікальні. Наприклад, оригінал диплома пивовару, датований 1796 роком, чи інтерактивний макет пивних дріжджів.

У музеї зібрано унікальні експонати. Гості комплексу можуть відвідати сувенірний магазин, щоб купити пивний аксесуар.

Як орендувати арт-простір?

Якщо ви шукаєте місце для проведення конференцій, презентацій, бізнес-зустрічей, перемовин та інших заходів, арт-простір музейно-культурного комплексу «Львіварня» - гарне рішення. У нас діють вигідні умови оренди:

погодинна оренда арт-простору: у будні 4 тис. грн., у вихідні та святкові дні – 7 тис. грн., у будь-який день від 19:00 до 23:00 – 12 тис. грн. за годину;

оренда на день (з 9:00 до 19:00): у будні дні – 20 тис. грн., у вихідні та у свята – 35 тис. грн.

Ви також можете орендувати весь арт-комплекс і дегустаційна зала працюватиме лише для ваших гостей. Щоб з’ясувати вільні дати, обговорити питання оренди арт-простору та інших приміщень комплексу «Львіварня», телефонуйте за номером +38 (067) 414-23-44, +38 (032) 294-80-65.

Related articles