Menu
+38 (032) 294-80-65 +38 (067) 414-23-44 Ukraine, Lviv, Kleparivska St.18 (on the territory of Lviv Brewery)
Facebook Instagram Tripadvisor

It`s closed now

Opens at 11.00 Th

UA
Home Blog КУДИ ПІТИ НА ТИМБІЛДІНГ?
01 January 1970

КУДИ ПІТИ НА ТИМБІЛДІНГ?

Тимбілдинг – заходи, спрямовані на підвищення ефективності роботи команди. Ця частина корпоративної культури, запозичена у європейців та американців, прижилася в Україні.

Куди піти на тимбілдінг у Львові?

Пропонуємо арт-центр «Львіварня».

Куди піти на тимбілдінг: «Львіварня» об'єднує людей

Якщо ви все ще не знаєте, де провести тимбілдінг, зателефонуйте нам. «Львіварня» – це унікальний культурно-музейний комплекс, який поєднує в собі музей пива, дегустаційний зал, в якому можна скуштувати хмільний напій різних сортів, арт-простір та дегустаційний зал, в якому можна скуштувати хмільний напій різних сортів. Ми надамо вам зали для конференцій, лекцій, семінарів та інших заходів. Ніхто не завадить вашому колективу. Ми обладнали свої бізнес-зали сучасною звуковою та відеоапаратурою, яка підходить для виступів, презентацій, трансляцій. Наша команда намагатиметься зробити все, щоб допомогти вам в організації тимбілдингу.

Що може згуртувати краще, ніж душевні посиденьки за келихом смачного пінного напою з історіями про його походження, легендами та міфами. На згадку про участь у заході можна купити сувеніри.

Потрапити на тимбілдінг до пивного музею захоче кожен член вашого колективу. З питань оренди залів телефонуйте: +38 (032) 294-80-65, +38 (067) 414-23-44. 12.

Related articles