Події
Cобытия
Events
31.10.2017
Виставка В.Придатко -Доліна
Виставка В.Придатко-Доліна

"Імпресії художника експедицій" — таку назву має виставка робіт Василя Придатка-Доліна, що відкрилася цього жовтня у музейно-культурному комплексі «Львіварня».

Художник і вчений Василь Придатко-Долін небезпідставно називає свої картини «інформаційним живописом»: йому доводилося брати участь в експедиції в Арктику і на власні очі побачити землі південноамериканської Патагонії. Незрівнянні образи полярних краєвидів залишили сильний відбиток у творчості митця. Уважний глядач помітить, що його картини — не лише екзотичні ландшафти, але й карпатські пейзажі разом з київськими вулицями — немовбито дихають арктичною свіжістю.

У творчому доробку Василя — більше 600 робіт, виконаних аквареллю та олійною фарбою. Окрім того, він створив безліч ілюстрацій до книжок, декілька колекцій поштових марок, близько тисячі географічних карт, а також написав більше 160 наукових статей. В одному зі своїх інтерв’ю Придатко-Долін зізнається, що Арктика дала йому палітру, а наука — об’єкт для живопису: «Для мене було б помилкою закінчувати лише інститут або художню академію. Все ж зараз мій погляд набагато ширший»

Мистецтво допомагає нам стати громадянами світу. Роботи Василя Придатка-Доліна вже встигли оцінити у США, Голландії, Великобританії, Німеччині і навіть в Еквадорі. Наразі — черга українців.

Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня», де проходить виставка, відчиняє свої двері для всіх охочих щодня з 10:00 до 19:00. Вартість входу — 60 грн., а для представників пільгових категорій — 48 грн.

«Імпресії художника експедицій» — таку назву має виставка робіт Василя Придатка-Доліна, що відкрилася цього жовтня у музейно-культурному комплексі «Львіварня». Художник і вчений Василь Придатко-Долін небезпідставно називає свої картини «інформаційним живописом»: йому доводилося брати участь в експедиції в Арктику і на власні очі побачити землі південноамериканської Патагонії. Незрівнянні образи полярних краєвидів залишили сильний відбиток у творчості митця. Уважний глядач помітить, що його картини — не лише екзотичні ландшафти, але й карпатські пейзажі разом з київськими вулицями — немовбито дихають арктичною свіжістю. У творчому доробку Василя — більше 600 робіт, виконаних аквареллю та олійною фарбою. Окрім того, він створив безліч ілюстрацій до книжок, декілька колекцій поштових марок, близько тисячі географічних карт, а також написав більше 160 наукових статей. В одному зі своїх інтерв’ю Придатко-Долін зізнається, що Арктика дала йому палітру, а наука — об’єкт для живопису: «Для мене було б помилкою закінчувати лише інститут або художню академію. Все ж зараз мій погляд набагато ширший» Мистецтво допомагає нам стати громадянами світу. Роботи Василя Придатка-Доліна вже встигли оцінити у США, Голландії, Великобританії, Німеччині і навіть в Еквадорі. Наразі — черга українців. Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня», де проходить виставка, відчиняє свої двері для всіх охочих щодня з 10:00 до 19:00. Вартість входу — 60 грн., а для представників пільгових категорій — 48 грн.